اینوکس

پیشینه‌ی مجموعه‌ای که امروز به نام «شرکت زگال شمال» می‌شناسیم، به سال ۱۳۴۲ در بازار تهران برمی‌گردد. به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفترهای مدرسه‌ای و اداری راه‌اندازی شده بود. اما رفته‌رفته، در کنار تولید، شروع به واردات لوازم‌التحریر نمود و تا سال ۱۳۶۰ با واردات انبوه از کشورهای اسپانیا، ژاپن و کره‌ی جنوبی تبدیل به قطب واردات لوازم‌التحریر در کشور شد. موفقیت واردات، باعث نشد که این مجموعه رسالت اولیه خود را در امر تولید داخلی و گسترش صنعت لوازم‌التحریر فراموش کند.

در همین راستا در سال ۱۳۷۰ شرکت زگال شمال شکل گرفت و مجموعه‌های تولیدی پاک‌کن، پاستل ، خط کش و گونیا را در جزیره‌ی کیش و شهر رشت راه‌اندازی کرد. در سال ۱۳۸۶ شرکت زگال شمال با خرید کارخانه‌ی استدلر ایران و اضافه کردن آن به کارخانه‌های تحت پوشش خود، گستره‌ی کمی و کیفی محصولات خود را افزایش داد و با بهره‌گیری از فناوری روز اروپا در مداد سازی و تولید پاک‌کن به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی نوشت‌افزار در ایران تبدیل شد و با مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه‌ی ISO 9001 از موسسه‌ی دی.ان.وی نروژ گردید.

در حال حاضر شرکت زگال شمال با بیش از سیصد نفر پرسنل مجرب، تولیدکننده‌ی انواع لوازم‌التحریر (مداد، مدادرنگی، پاک‌کن، مدادتراش، خودکار و...) به سفارش برندهای معتبر جهانی است. به‌طوری‌که این شرکت در کنار شرکت«مارکو داکس» اسپانیا، تنها تولیدکننده‌ی محصولات فکتیس در جهان به شمار می‌رود. علاوه بر فکتیس ،این شرکت تولیدکننده محصولاتی با نام اینوکس است. سابقه‌ی حضور اینوکس در بازار ایران نشانگر دیدگاه مثبت مصرف‌کنندگان نسبت به این محصولات است. دیدگاهی که شاید ریشه در خاطرات خوش دوران تحصیل و حس خوب کودکی دارد.
مرتب‌سازی براساس:
مغز اتود 0.5 اینوکس
مغز اتود 0.5
ناموجود
پاک کن  سفید مقوایی اینوکس
پاک کن سفید مقوایی
عمده:
مصرف: 1900 تومان
مداد ۱۲ رنگ جعبه مقوایی اینوکس
مداد ۱۲ رنگ جعبه مقوایی
عمده:
مصرف: 20400 تومان
مداد ۲۴ رنگ جعبه مقوایی اینوکس
مداد ۲۴ رنگ جعبه مقوایی
عمده:
مصرف: 36300 تومان
پانچ کوچک مدل ۴۸۰ کنکس اینوکس
پانچ کوچک مدل ۴۸۰ کنکس
عمده:
مصرف: 24200 تومان
تراش مدل ۰۸۱۰ اینوکس
تراش مدل ۰۸۱۰
عمده:
مصرف: 1800 تومان
تراش نقره ای اینوکس
تراش نقره ای
عمده:
مصرف: 1900 تومان
پاک کن رنگی اینوکس
پاک کن رنگی
عمده:
مصرف: 1900 تومان
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak