محصولات اینوکس

پیشینه‌ی مجموعه‌ای که امروز به نام «شرکت زگال شمال» می‌شناسیم، به سال ۱۳۴۲ در بازار تهران برمی‌گردد. به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفترهای مدرسه‌ای و اداری راه‌اندازی شده بود. اما رفته‌رفته، در کنار تولید، شروع به واردات لوازم‌التحریر نمود و تا سال ۱۳۶۰ با واردات انبوه از کشورهای اسپانیا، ژاپن و کره‌ی جنوبی تبدیل به قطب واردات لوازم‌التحریر در کشور شد. موفقیت واردات، باعث نشد که این مجموعه رسالت اولیه خود را در امر تولید داخلی و گسترش صنعت لوازم‌التحریر فراموش کند.

در همین راستا در سال ۱۳۷۰ شرکت زگال شمال شکل گرفت و مجموعه‌های تولیدی پاک‌کن، پاستل ، خط کش و گونیا را در جزیره‌ی کیش و شهر رشت راه‌اندازی کرد. در سال ۱۳۸۶ شرکت زگال شمال با خرید کارخانه‌ی استدلر ایران و اضافه کردن آن به کارخانه‌های تحت پوشش خود، گستره‌ی کمی و کیفی محصولات خود را افزایش داد و با بهره‌گیری از فناوری روز اروپا در مداد سازی و تولید پاک‌کن به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی نوشت‌افزار در ایران تبدیل شد و با مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه‌ی ISO 9001 از موسسه‌ی دی.ان.وی نروژ گردید.

در حال حاضر شرکت زگال شمال با بیش از سیصد نفر پرسنل مجرب، تولیدکننده‌ی انواع لوازم‌التحریر (مداد، مدادرنگی، پاک‌کن، مدادتراش، خودکار و...) به سفارش برندهای معتبر جهانی است. به‌طوری‌که این شرکت در کنار شرکت«مارکو داکس» اسپانیا، تنها تولیدکننده‌ی محصولات فکتیس در جهان به شمار می‌رود. علاوه بر فکتیس ،این شرکت تولیدکننده محصولاتی با نام اینوکس است. سابقه‌ی حضور اینوکس در بازار ایران نشانگر دیدگاه مثبت مصرف‌کنندگان نسبت به این محصولات است. دیدگاهی که شاید ریشه در خاطرات خوش دوران تحصیل و حس خوب کودکی دارد.
مرتب‌سازی براساس:
پاک کن رنگی مدل C۲۰ مقوایی اینوکس
پاک کن رنگی مدل C۲۰ مقوایی
عمده:
مصرف: 2600 تومان
پاک کن سفید مدل P۲۰ مقوایی اینوکس
پاک کن سفید مدل P۲۰ مقوایی
عمده:
مصرف: 2600 تومان
مغز اتود ۰.۵ اینوکس
مغز اتود ۰.۵
ناموجود
پاک کن  سفید مقوایی اینوکس
پاک کن سفید مقوایی
عمده:
مصرف: 1900 تومان
پاک کن مشکی جلد مقوایی اینوکس
پاک کن مشکی جلد مقوایی
عمده:
مصرف: 2590 تومان
پانچ دو خط کش مدل ۸۰۸ اینوکس
پانچ دو خط کش مدل ۸۰۸
عمده:
مصرف: 137500 تومان
تراش نقره ای اینوکس
تراش نقره ای
ناموجود
پاک کن رنگی اینوکس
پاک کن رنگی
ناموجود
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak