آوای مهر چیست؟

یک فروشگاه در حوزه‌ی تولید و توزیع لوازم‌التحریر ایرانی است که همراه با کادری مجرّب و پاسخگو، ایجاد آرامش در امر تـأمین نوشت‌افزار را مأموریت خود می‌داند. در همین راستا طراحی و تولید کالاهای باکیفیت و مرغوب؛ و سهولت در رساندن این محصولات به فروشندگان لوازم‌التحریر را سرلوحه کار خود قرار داده است. به‌این‌ترتیب تمام تلاش آوای مهر معطوف به این است که “توزیع آرامش در تأمین” را بر سه پایه: ۱. آرامش در محصولات ۲. آرامش در انتخاب و ۳. آرامش در دریافت برای مشتریان خود فراهم آورد و از این طریق آن‌ها را از دغدغه‌های مراجعه به بازار بی‌نیاز نماید.

آرامش در محصولات

شخصیت‌های روی لوازم‌التحریر، برای کودکان از یک طرح فراتر هستند و در تخیل آن‌ها نقش یک دوست یا یک قهرمان را دارند. پس چه خوب است که این دوستان، متناسب با فرهنگ بومی کشورمان بوده و به دست کارگران زحمت‌کش ایرانی تولید شده باشد. در همین راستا آوای مهر، سبد کاملی از بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی، در همکاری مستقیم با تولیدکنندگان تهیه و عرضه می‌کند. این محصولات از طرفی متناسب با روحیه پاک کودکان ما است و از طرفی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان این مرزوبوم می‌شود.

آرامش در انتخاب

با عضویت در یکی از کانال‌های پیام‌رسان مجموعه(تلگرام، بله، ایتا و سروش) نه‌تنها در جریان اخبار، اطلاعات و تخفیف‌ها قرار می‌گیرید بلکه فایل به‌روزترین «کاتالوگ + قیمت» محصولات را نیز همان‌جا دریافت خواهید کرد البته با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آوای مهر نیز می‌توانید ویژگی‌ها و قیمت محصولات مختلف را مشاهده کنید و یا آن را دانلود نمایید. سپس کدهای مدنظر خود را به ادمین یکی از پیام‌رسان‌های مجموعه (تلگرام، بله، ایتا و سروش) ارسال کنید تا در کمتر از چند ساعت پیش‌فاکتور را دریافت نمایید. نکته‌ی مهم اینکه در آوای مهر شما مجبور نیستید حجم سفارشتان کارتنی باشد بلکه در واحدهای کوچک‌تر هم می‌توانید سفارش دهید بدون اینکه قیمت آن تفاوتی کند. این مزیت سبب می‌شود تا از خرید بیش از نیازتان جلوگیری نمایید و مجبور به ایجاد دپوی سنگین در انبارتان نشوید!

آرامش در دریافت

بعد از تأیید و تسویه پیش‌فاکتور، اگر در استان تهران باشید؛ به‌راحتی سفارش خود را، بسته به محصولات، در عرض ۲۴ الی ۴۸ ساعت دریافت خواهید نمود. آوای مهر برای ایجاد آرامش بیشتر در دریافت، سفارش‌های بالای یک میلیون تومان را در تهران به‌طور رایگان، درب فروشگاه تحویل می‌دهد و برای مشتریان شهرستان، سفارش‌های بالاتر از یک میلیون تومان تا باربری به‌صورت رایگان ارسال می‌شود. این مزیت سبب می‌شود تا از هزینه‌های سنگین ارسال جنس از بازار جلوگیری کنید و دیگر مجبور نباشید برای ایجاد صرفه، حجم سفارشتان زیاد باشد. به همین خاطر در آوای مهر می‌توانید بدون هیچ هزینه اضافی، به‌اندازه نیازتان خریداری کنید.

خانه
دسته‌بندی‌ها
سبدخرید
حساب‌من