آوای مهر چیست؟

یک فروشگاه در حوزه ی تولید و توزیع لوازم التحریر ایرانی است که همراه با کادری مجرّب و پاسخگو، ایجاد آرامش در امر تـأمین نوشت افزار را مأموریت خود می‌داند. در همین راستا طراحی و تولید کالاهای با کیفیت و مرغوب؛ و سهولت در رساندن این محصولات به فروشندگان لوازم التحریر را سرلوحه کار خود قرار داده است. به این ترتیب تمام تلاش آوای مهر معطوف به این است که “توزیع آرامش در تأمین” را بر سه پایه: 1. آرامش در محصولات  2. آرامش در انتخاب و 3. آرامش در دریافت برای مشتریان خود فراهم آورد و از این طریق آن‌ها را از دغدغه‌های مراجعه به بازار بی‌نیاز نماید.

آرامش در محصولات
شخصیت های روی لوازم التحریر، برای کودکان از یک طرح فراتر هستند و در تخیل آنها نقش یک دوست یا یک قهرمان را دارند. پس چه خوب است که این دوستان، متناسب با فرهنگ بومی کشورمان بوده و به دست کارگران زحمت‌کش ایرانی تولید شده باشد. در همین راستا آوای مهر،  سبد کاملی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات ایرانی، در همکاری مستقیم با تولیدکنندگان تهیه و عرضه می‌کند. این محصولات از طرفی متناسب با روحیه پاک کودکان ما است و از طرفی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم می‌شود.

آرامش در انتخاب
بعد از مراجعه ویزیتور مجموعه، کاتالوگ و لیست قیمت محصولات آوای مهر را دریافت، مشاهده و بررسی نمایید. همچنین با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آوای مهر و یا کانال تلگرامی مجموعه، ویژگی‌ها و قیمت محصولات مختلف را مشاهده کنید و یا آن را دانلود نمایید. سپس سفارش خود را از یکی از طرق: 1. سفارش به ویزیتور آوای مهر2. خرید اینترنتی از سایت 3.تماس تلفنی و یا 4.سفارش تلگرامی  به ثبت برسانید.  نکته ی مهم اینکه در آوای مهر شما مجبور نیستید حجم سفارشتان کارتنی باشد بلکه در واحد های کوچکتر هم میتوانید سفارش دهید بدون اینکه قیمت آن تفاوتی کند. این مزیت سبب میشود تا از خرید بیش از نیازتان جلوگیری نمایید و مجبور به ایجاد دپوی سنگین در انبارتان نشوید!

آرامش در دریافت
بعد از انتخاب و سفارش، اگر در استان تهران باشید؛ به‌راحتی سفارش خود را، بسته به محصولات، در عرض 24 الی 48 ساعت دریافت خواهید نمود. آوای مهر برای ایجاد آرامش بیشتر در دریافت، سفارش‌های بالای 500هزار تومان را در تهران به‌طور رایگان، درب فروشگاه تحویل می‌دهد و برای مشتریان شهرستان، تا باربری به‌صورت رایگان ارسال می‌شود. این مزیت سبب می‌شود تا از هزینه‌های سنگین ارسال جنس از بازار جلوگیری کنید و دیگر مجبور نباشید برای ایجاد صرفه، حجم سفارشتان زیاد باشد. به همین خاطر در آوای مهر می‌توانید بدون هیچ هزینه اضافی، به‌اندازه نیازتان خریداری کنید.